کد خبر : 248886 تاریخ : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت - 16:34
رمز پویا، از طریق سامانه‌های «پیشخوان مجازی» و «کیلید» بانک آینده در راستای ارزش آفرینی و سهولت دسترسی بیش‌تر مشتریان به خدمات متمایز بانک آینده و ارتقا خدمات غیرحضوری به مشتریان محترم و هم چنین، توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی، خدمتی جدید از سوی بانک آینده، ارائه شد.

نوآوران آنلاین-به گزارش  روابط عمومی بانک آینده، مشتریان محترم می‌توانند از طریق دو اپلیکیشن «پیشخوان مجازی» و «کیلید»، نسبت به فعال سازی رمزهای پویا برای هر یک از کارت‌های بانک آینده خود، اقدام نمایند.

با «پیشخوان مجازی»، به نشانی: abplus.ir و واردکردن نام کاربری و رمز عبور سامانه و نیز انتخاب منوی خدمات، از این خدمت بهره مند شده و از مراجعه به دستگاه خودپرداز برای فعال سازی رمز دوم پویا بی نیاز شد.
هم چنین، با نصب و فعال سازی اپلیکیشن «کیلید» بانک آینده روی گوشی همراه، می‌توانید رمز پویای کارت‌های بانک آینده خود را فعال کنید.
یادآور می‌شود برنامه‌های «ریما» و «پیامک» از دیگر ابزاری است که بانک آینده، به منظور فعال سازی رمز پویا، برای مشتریان محترم، در نظر گرفته و هم اکنون در دسترس مشتریان عزیز است که علاوه بر خدمت یادشده، می‌توانند از آن بهره ببرند.
مرکز ارتباط 24ساعته بانک با شماره 27663200 – 021 نیز پاسخ گوی مشتریان گرامی است.