کد خبر : 462884 تاریخ : ۱۴۰۰ سه شنبه ۲۱ دي - 11:50
غرفه ال‌جی در CES 2022 نشان‌دهنده پیشتازی این شرکت در حفظ پایداری محیط زیست ارائه محصولات سبزتر و طراحی غرفه ال‌جی به صورت کربن‌خنثی،در راستای تحقق « The Better Life You Deserve»

نوآوران آنلاین- پایداری محیط زیست، هدف اصلی در ساخت غرفه‌ی 2 هزار و 44 متر مربعی ال‌جی الکترونیکس در نمایشگاه CES 2022 بوده است که به طور کامل از مواد بازیافتی و قابل بازیافت ساخته شده بود.

برای ساخت غرفه‌ی کربن‌خنثی خود در 2CES 202، ال‌جی با موسسه­ا‌ی پیشتاز در زمینه‌ی پایداری محیط زیست یعنی Carbonfund.org وارد همکاری شد تا بتواند حدود  100 تن از گازهای گلخانه‌ای که تخمین زده می‌شد در طول حمل و نقل، ساخت و استفاده از نیروی برق در بخش‌های مختلف غرفه آزاد شود را خنثی کند.

 

غرفه‌ی منحصر به فرد ال‌جی، که بازدیدکنندگان را از طریق واقعیت مجازی(VR)و واقعیت­افزوده(AR)­­­ از فضای فیزیکی به تجربه‌ی دیجیتالی ال‌جی متصل می­کند، دارای تعدادی کیوسک است که بازدیدکنندگان می‌توانند ببینند ال‌جی چگونه با طراحی‌های خلاقانه و فنی در پی ارتقا تمامی وجوه زندگی روزمره است.

 

مطابق با موضوع CES  ال‌جی برای سال 2022، « The Better Life You Deserve »(زندگی بهتری که سزاوار آن هستید)، این نمایشگاه پایدار به طور کامل از تخته‌های چند لایه‌ی بازیافتی (OSB) ساخته شده است که از طریق فشرده‌سازی ضایعات چوب تولید می‌شوند. همچنین استفاده از چسب، رنگ و لاک الکل در مراحل ساخت آن به طور کامل حذف شده است. طراحی نمایشگاه به گونه‌ای بوده است که پس از اتمام نمایشگاه به راحتی بازیافت شود.

 

در CES 2022، جایی که ال‌جی ده‌ها تن از لوازم خانگی جدید Energy Star، محصولات سرگرمی خانگی و دستگاه‌های فناوری اطلاعات خود را رونمائی کرد، این شرکت برجسته، تعهد خود به پایداری محیط زیست را با ارائه‌ی محصولات سازگار با محیط زیست و طرح‌های بسته‌بندی، فرآیندهای تولید سبز و کاهش مواد خطرناک به انجام رسانده است.

 

در طول کنفرانس مطبوعاتی مجازی CES، ال‌جی توضیح داد که چگونه محصولات این شرکت در کل چرخه عمر خود با محیط زیست سازگارتر  می‌شوند - از مراحل توسعه گرفته تا تولید، تحویل، نصب، استفاده و حتی دور­ریز. ال‌جی همچنین متعهد به استفاده از بیش از 500 هزار تن پلاستیک بازیافت شده در فرایند تولید و افزایش بازیافت زباله‌های الکترونیکی تا بیش از 7 میلیون تن تا سال 2030 میلادی است.

در CES، ال‌جی همچنین به جایزه‌ی میلیون دلاری «Life’s Good» خود اشاره کرد که به عنوان خلاقیتی شناخته می‌شود که می‌تواند با به صفر رساندن زباله‌های الکترونیکی و سیستم Closed-loop دفع زباله و همچنین با کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای و رسیدگی به تغییرات اقلیمی اثرات منفی بر محیط زیست را کاهش دهد.

# # #