کد خبر : 466842 تاریخ : ۱۴۰۱ شنبه ۲۰ اسفند - 20:17
گل‌محمدی: قهرمانی سخت شد اما نباید تسلیم شویم یحیی گل‌محمدی بعد از شکست تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: باخت بد موقعی بود و کارمان برای قهرمانی سخت شد. فاصله زیاد شده است اما نباید ناامید شویم.

نوآوران آنلاین- به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس بعد از شکست دیرهنگام تیمش با یک گل مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار کرد: قبل از هر چیز از همه هواداران عذر می‌خواهم. در هر صورت با حضور گرمشان ما را حمایت کردند اما نتوانستیم خوشحالشان کنیم. امروز شرمنده شدیم. نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم و تحت تاثیر حریف بودیم. نیمه خوبی برای ما نبود. به نظرم در نیمه اول با ۱۰ نفره شدن تنبیه شدیم. در نیمه دوم بازیکنانم شجاعانه بازی کردند و دفاع جانانه‌ای مقابل سپاهان داشتند. شرایط برای بازی کردن در نیمه دوم سخت شده بود اما موقعیتی به حریف ندادیم. گلی هم که خوردیم، در دقایقی بود که جای جبران نداشت. به بازیکنانم به خاطر بازی آن‌ها در نیمه دوم افتخار می‌کنم.

بیشتر بخوانید

کارمان برای قهرمانی سخت شد

وی ادامه داد: باخت بد موقعی بود و کارمان برای قهرمانی سخت شد. فاصله زیاد شده است اما نباید ناامید شویم. باید بیشتر و بیشتر کار کنیم. تنها چیزی که از بازیکنان می‌خواهم این است که با تلاش خود تسلیم نشوند و فکر نکنند که قهرمانی از دستمان رفته است. کار سخت است اما به آینده امیدوار هستیم.

پورعلی‌گنجی از ناحیه گردن مصدوم شد

گل محمدی در خصوص مصدومیت پورعلی گنجی که با آمبولانس راهی بیمارستان شد گفت: خبر خاصی ندارم و قرار است MRI انجام شود. هنوز این بازیکن بیمارستان است و اطلاع دقیقی از وضعیتش ندارم اما از قسمت گردن برای این بازیکن مصدومیت ایجاد شده است.

سرمربی فوتبال پرسپولیس درباره ۱۰ نفره شدن تیمش در این رقابت گفت: پس از ۱۰ نفره شدن، مهاجم خودمان را بیرون کشیدیم و به جای آن مهاجم آوردیم. می‌خواستیم در سرعت به فضای پشت دفاع حریف برسیم و هم اینکه بهتر دفاع کنیم.

فکر نمی‌کنم گوش شنوایی وجود داشته باشد

او درباره مشکلات مشکلات مالی پرسپولیس و پرداخت نشدن مطالبات خارجی‌های این تیم اظهار کرد: اکنون بازی را باختیم و نتوانستیم امتیازی کسب کنیم. اگر بخواهیم اکنون در این خصوص صحبت کنیم فکر نمی‌کنم گوش شنوایی وجود داشته باشد. در هر باشگاهی وقتی که یک تیم می‌خواهد قهرمان شود و روزهای خوبی داشته باشد باید همه وظیفه خود را خوب انجام دهند. فعلا در این خصوص صحبتی نداریم.

داور دو خطای راحت را به سپاهان هدیه داد

او درباره دلایل سکوت چند وقت اخیر خود و گلایه‌ از برخی مشکلات گفت: اتفاقات زیادی در چند ماه گذشته رخ داد. نمی‌خواهم مسائل را باز کنم اما اتفاقاتی هم در داخل و هم خارج تیم رخ داد. این چند وقت در بحث داوری مشکلات زیادی وجود داشت. در آماری که اشتباهات داوری وجود دارد نگاه کنیم تیم ما صدر جدول قرار دارد. باتوجه به باختمان این اتفاقات را باز نمی‌کنم. امروز در پنج دقیقه آخر بازی، داور دو خطای خیلی راحت روی کمال و آل کثیر را به سپاهان هدیه داد. شاید افرادی که در تلویزیون یا استادیوم بازی را می‌بینید متوجه این صحبت نشوند اما ما که کنار زمین هستیم و بالا و پایین این رشته را می‌دانیم و صحنه‌های داوری زیادی رخ داد. سوت‌های زیادی زده شد؛ درحالی که می‌توانست ادامه بازی دهد. در شرایطی که ۱۰ نفره بودیم داور سخت گیرانه سوت زد. خیلی راحت داور بازی را به حریف داد اما بیشتر نمی‌خواهم در خصوص آن صحبت کنم. شرمنده هوادران هستیم و امیدوارم که بتوانیم جبران کنیم.

مصدومیت‌های بد موقع به تیم ضربه زد

گل محمدی در واکنش به اینکه آیا بازیکنان پرسپولیس در باد پیروزی جام حذفی مقابل سپاهان مانده بودند یا خیر؟ گفت: متاسفانه قبل از بازی اتفاقات بدی برای تیم ما مانند مصدومیت و بیماری بازیکنان رخ داد. ۵ الی ۶ نفر از نیمکت درحد ۵ دقیقه بیشتر نمی توانستند بازی کنند و مصدومیت‌های بد موقعی به تیم ضربه زد و شرایط تیم را سخت کرد. ۳ تغییر اجباری داشتیم و برای همین دست ما روی نیمکت باز نبود. در نیمه اول سپاهان خوب بازی کرد و تحت تاثیر بازی خوب آنها قرار گرفتیم و در نیمه دوم شرایط فرق کرد و خوب دفاع کردیم. در دقایقی گل خوردیم که جای جبران نبود.

او با بیان اینکه تفاوت آنچنانی بین بازیکنان نیمکت نشین و اصلی تیم نیست، ادامه داد: بازیکنانی که در تیم ما حضور دارند بازیکنانی هستند که شرایط برابری با هم دارند. قطعا در هر تیمی ۳ یا ۴ بازیکن برتر و ممتاز هستند اما در کل بازیکنانی که بیشتر برای ما بازی کردند اعتماد به نفس بیشتری دارند و اگر بازیکنی به عنوان جانشین می‌آید با توجه به اینکه کمی از بازی دور است کمی تفاوت وجود دارد. چندین بار مجبور شدیم بازیکن تعویض کنیم و این گونه موارد همواره در همه تیم‌ها هست.