کد خبر : 561858 تاریخ : ۱۴۰۳ شنبه ۴ فروردين - 19:20
همزمان با سال نوانجام شد: توزیع 640 بسته حمایتی در بین خانواده های در معرض آسیب اجتماعی منطقه 19 سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 19 از توزیع 640 بسته حمایتی به مناسبت سال نو در بین خانواده های در معرض آسیب اجتماعی، کودکان کار و اقشار کم برخوردار منطقه خبر داد.

نوآوران آنلاین-به  نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، میر محمد مطهری موید بیان کرد: با توجه به تقارن نوروز با ماه مبارک رمضان 210 بسته حمایتی در بین خانواده‌های کودکان کار و 430 بسته نیز در بین اقشار کم برخوردار منطقه توزیع شد.

به گفته این مسئول در سال گذشته طی چندین مرحله و به مناسبت های گوناگون بسته های حمایتی ارزاق، آموزشی، تحصیلی، بهداشتی به کودکان کار ارائه شده است .
مطهری موید تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده با مشارکت سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران مراسم افطاری با حضور کودکان کار به همراه خانواده هایشان در شب قدر برگزار خواهد شد.
به گفته سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه در حال حاضر دو مرکز پویا شهر در بوستان نسترن ناحیه سه و شهرک رسالت ویژه کودکان کار در این منطقه مشغول خدمت رسانی در زمینه های گوناگون به این اقشار است. 
براساس این گزارش حسین اخگر پور سرپرست شهرداری منطقه 19 از آیین اهدای ۵۰ هزار بسته حمایتی به خانواده‌های کم‌برخوردار و آسیب‌دیده اجتماعی پایتخت که به همت شهرداری تهران در بوستان بزرگ ولایت برگزار شد بازدید کرد.