کد خبر : 561878 تاریخ : ۱۴۰۳ پنج شنبه ۹ فروردين - 13:01
نزدیک به 2 تن پسماند خشک از عوامل تفکیک و حمل غیر مجاز پسماند در منطقه 19 جمع آوری شد سرپرست شهرداری منطقه 19 از جمع آوری هزار و 995 کیلوگرم پسماند خشک از عوامل جمع آوری و حمل غیر مجاز پسماند شامل کولی و کتفی ها، موتورهای سه چرخ، چرخ های دستی و خودروها با هدف احیای حقوق شهروندان و سلامت آنها و همچنین حفظ محیط زیست خبر داد.

نوآوران آنلاین-به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، حسین اخگر پور با اعلام این خبر بیان کرد: در راستای اجرای دستور شهردار تهران مبنی بر توقف فعالیت عوامل جمع آوری غیر مجاز پسماند خشک، نیروهای معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با همراهی شهرداران شب، شهرداران و مدیران پسماند نواحی و عوامل گشت انضباط شهری از 26 اسفند ماه 1402 به صورت شبانه روزی آغاز شده و استمرار دارد.

وی ادامه داد: طی این طرح هزار و 995 کیلوگرم پسماند خشک از عوامل غیر مجاز پسماند در نواحی یک، دو و سه جمع آوری و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.
به گفته این مسئول از ادامه فعالیت مالکین 9 عدد چرخ دستی، سه دستگاه موتور سه چرخ و یک دستگاه وانت در خیابان های شهید لطیفی، میعاد، شهید صمدی، شکوفه، بلوار شقایق، دانشگاه، خیابان طالقانی، مطهری جنوبی و بلوار شهید ورامینی جلوگیری شد.