کد خبر : 561881 تاریخ : ۱۴۰۳ پنج شنبه ۹ فروردين - 13:01
در منطقه ۴ اجرا می شود: ادامه عملیات کاشت درخت و درختچه در نخستین روزهای فصل بهار رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۴از ادامه عملیات کاشت درخت و درختچه در محورهای اصلی و بزرگراه ها، معابر و بوستانهای سطح منطقه در نخستین روزهای فصل بهار خبر داد.

نوآوران آنلاین-به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، لیلا حبیبی رئیس اداره فضای سبز با اشاره به اهمیت کاشت و توسعه فضاهای سبز شهری گفت: همزمان با شروع فصل بهار عملیات کاشت درخت و درختچه در سطح منطقه همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: عملیات کاشت و واکاری به منظور ارتقای ظرفیت فضای سبز شهری در فصل بهار در فضاهای مختلف سطح منطقه ادامه داشته و در حال واکاری است.

رئیس اداره فضای سبز با اشاره به تاثیرات مثبت کاشت درخت، نهال و درختچه در سطح منطقه اضافه کرد: توسعه و گسترش فضای سبز تاثیرات مثبتی بر تلطیف هوا، زیبایی شهری، ارتقاء کیفیت محیط زیست و کاهش آلودگی هوا دارد.

حبیبی در پایان از شهروندان و مسافران تقاضا کرد با توجه به فواید فضای سبز و اثربخشی کاشت درخت و درختچه در زیبایی سیمای شهری و تاثیرات مثبتی که در روحیه آنها دارد، در حفظ و نگهداری گیاهان کوشا باشند.